Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Нижче показано до 250 результатів у діапазоні від #151 до #400.
Переглянути (попередні 250 • наступні 250) (20 • 50 • 100 • 250 • 500).
- Мандрівні дяки (4 категорії)
- Єрмоленко С., Русанівський В. Літературна мова і художній переклад (4 категорії)
- Український правопис. 1933 р. (4 категорії)
- Утраквістичні школи (4 категорії)
- Кий (4 категорії)
- Шашкевич Володимир (4 категорії)
- Дмитрієв Микола (4 категорії)
- Репресивні термінологічні бюлетені 1933 — 1935 рр (4 категорії)
- Правописні правила приняті Науковим Товариством ім. Шевченка у Львові (4 категорії)
- Маркевич Григорій (4 категорії)
- Галин Мартирій (4 категорії)
- Ягелонський університет (4 категорії)
- Погодін Міхаіл (4 категорії)
- Розумовський Кирило (4 категорії)
- Барвінський Володимир (4 категорії)
- Український правопис. 1946 р. (4 категорії)
- Микитчук Василь (4 категорії)
- Ліцей (4 категорії)
- Шашкевич Маркіян (4 категорії)
- Огоновський Петро (4 категорії)
- Український Вільний Університет (4 категорії)
- Каганович Наум (4 категорії)
- Іваниця Григорій (4 категорії)
- Левицький Модест (4 категорії)
- Український правопис. Упорядкував Іван Зелинський (4 категорії)
- Бузук Петро (4 категорії)
- Смотрицький Герасим (4 категорії)
- Лончина Богдан (4 категорії)
- Секунда Тадей (4 категорії)
- Український Народний Університет (4 категорії)
- Греко-Католицька Богословська Академія (4 категорії)
- Дрінов Дельчо (4 категорії)
- Казимир III Великий (4 категорії)
- Український правопис 1933 р. Постанова і передмова. (4 категорії)
- Чехівській Володимир (4 категорії)
- Рак Людмила (4 категорії)
- Смотрицький Мелетій (4 категорії)
- Міклошіч Франц (4 категорії)
- Пильчиків Дмитро (4 категорії)
- Український правопис. (Проект видання четвертого). 1938р (4 категорії)
- Мовний бюлетень №1, 1936 (4 категорії)
- Вовк Анатоль (4 категорії)
- Панько Т. Збагачення української соціально-економічної термінології (4 категорії)
- Соболевський Алєксєй (4 категорії)
- Антонович Дмитро (4 категорії)
- Григорій Левченко (4 категорії)
- Копач Іван (4 категорії)
- Мовознавство № 1, 1934. (4 категорії)
- Вовк Хведір (4 категорії)
- Паньківський Кость (4 категорії)
- Губаржевський Ігор (4 категорії)
- Коваленко Григорій (4 категорії)
- Український правопис. (Проект видання четвертого). 1940 р. (4 категорії)
- Вировий Євген (4 категорії)
- Циркуляр 1862 р. про закриття недільних шкіл і читалень (4 категорії)
- Грицак Євген (4 категорії)
- Русанівський В. Розквіт і взаємозбагачення мов соціалістичних націй (4 категорії)
- Калинович Федір (4 категорії)
- Копистенський Захарія (4 категорії)
- Ільницький Василь (4 категорії)
- Леонтович Теодор (4 категорії)
- Беренштам Вільям (4 категорії)
- Лучкай Михайло (4 категорії)
- Гумецька Лукія (4 категорії)
- Старицька-Черняхівська Людмила (4 категорії)
- Українська Господарська Академія (4 категорії)
- Плетенецький Єлисей (4 категорії)
- Земські школи (4 категорії)
- Аскольд (4 категорії)
- Коренець Денис (4 категорії)
- Ільницький Володимир (4 категорії)
- Лепкий Онуфрій (4 категорії)
- Мовознавство № 2, 1934. (4 категорії)
- Чопей Василь (4 категорії)
- Гогоцька Євдокія (4 категорії)
- Василевський Степан (4 категорії)
- Плющ П. Недоречності одного перекладу (4 категорії)
- Кокорудз Ілля (4 категорії)
- Сірополко Степан (4 категорії)
- Багмут Й. Питання перекладу з російської мови на українську (4 категорії)
- Український правопис. (Проєкт). 1926 р. (4 категорії)
- Матюшенко Борис (4 категорії)
- Павловский И. Фр. Прходскія школы въ старой Малороссіи (4 категорії)
- Попович Омелян (4 категорії)
- Лепченко Яків (4 категорії)
- Львівський (таємний) Університет (4 категорії)
- Біленький Ярослав (4 категорії)
- Войнаровський Тит (4 категорії)
- Чубинський Павло (4 категорії)
- Український правопис. (Проєкт). 1928 р. (4 категорії)
- Мельник-Антонович Катерина (4 категорії)
- Герасимович Іван (4 категорії)
- Шейковський Каленик (4 категорії)
- Громницький Сидір (4 категорії)
- Королів-Старий Василь (4 категорії)
- Львівський (таємний) Університет (ЕУ) (4 категорії)
- Войцехович Іван (4 категорії)
- Головащук Сергій (4 категорії)
- Зілинський Іван (4 категорії)
- Український правопис. 1928 р. (4 категорії)
- Українські літературні альманахи і збірники XIX — початку XX ст. (4 категорії)
- Мельничук Олександр (4 категорії)
- Грунський Микола (4 категорії)
- Туркало Кость (4 категорії)
- Лисько Зиновій (4 категорії)
- Фінкель Ол. М. Термінологічне шкідництво і його теоретичне коріння (3 категорії)
- Морачевський Пилип (3 категорії)
- Войцехович И. Собрание слов малороссійскаго нарѣчія (3 категорії)
- Пересопницьке Євангеліє (3 категорії)
- Резолюції Kомісії НКО для перевірки роботи на мовному фронті (3 категорії)
- Наказ міністра народної освіти Української Держави про утворення національної нижчої початкової школи (3 категорії)
- Вісник Інституту Української Наукової Мови (3 категорії)
- Комаров Михайло (3 категорії)
- Балицький Юліян (3 категорії)
- Братські школи (3 категорії)
- Микетей Григорій (3 категорії)
- Павловський Олексій (3 категорії)
- Рaгоза Михайло (3 категорії)
- Інститути Народної Освіти (3 категорії)
- Білецький Василь (3 категорії)
- Світло (3 категорії)
- Культура мови сучасних художніх перекладів (3 категорії)
- Український Високий Педагогічний Інститут ім. М. Драгоманова (3 категорії)
- Весоловський Ярослав (3 категорії)
- Наконечний М. Українська мова (3 категорії)
- Онишкевич Гнат (3 категорії)
- Каганович Н. Націоналістичні перекручення в українських перекладах творів Леніна (3 категорії)
- Витяг із закону УД про заснування Кам’янець-Подільського державного українського університету (3 категорії)
- Червінська Л.Ф., Дикий А. Т. Покажчик з української мови (3 категорії)
- Гладкий М. Інститут Української Наукової Мови ВУАН (3 категорії)
- Інструкція «Для укладання словників ІУНМ» (3 категорії)
- Ломиковский В. Я. «Словарь малорусской старины» (3 категорії)
- Білозерський Василь (3 категорії)
- Голубович Всеволод (3 категорії)
- Перфецький Роман (3 категорії)
- Секретна настанова Єкатєріни ІІ Вяземському (1764 р.) (3 категорії)
- Сулима М. Українська фраза (3 категорії)
- Хроніка НДІМ 1933-1934 (3 категорії)
- Наконечний Микола (3 категорії)
- Галицько-Волинський літопис (3 категорії)
- Грек Арсеній (3 категорії)
- Ягич Ватрослав (3 категорії)
- Коновалець Мирон (3 категорії)
- Витяг із закону УД про перетворення Київського народного університету в Київський державний український університет (3 категорії)
- Чернігівська Колеґія (3 категорії)
- Грушкевич Теофіл (3 категорії)
- Радзівіллівський літопис (3 категорії)
- Постанова уряду Української Держави про заснування Державної драматичної школи (3 категорії)
- Життя і Знання (3 категорії)
- Рішельєвський Ліцей (3 категорії)
- Коцюба Михайло (3 категорії)
- Інформація ЦК КП України (3 категорії)
- Харлампович К.В. Западнорусские православные школы XVI-XVII ст. (3 категорії)
- Природничий Відділ ІУНМ (3 категорії)
- Кобилянський Броніслав (3 категорії)
- Сулима Микола (3 категорії)
- Галущинський Іван (3 категорії)
- Шевельов Ю. Чому общерусский язык, а не вібчоруська мова? (3 категорії)
- Опільський Юліян (3 категорії)
- Подвезько Михайло (3 категорії)
- Константинович Микола (3 категорії)
- Бачинський Андрій (3 категорії)
- Нормальні школи (3 категорії)
- Гладкий Петро (3 категорії)
- С. Смеречинський. Нариси з української синтакси (3 категорії)
- Коцюбинський Михайло (3 категорії)
- Іпатіївський літопис (3 категорії)
- Хвиля А. Викорінити, знищити націоналістичне коріння на мовному фронті (3 категорії)
- Шевельов Ю. Up or out? (3 категорії)
- Математичний термінологічний бюлетень. Передмова (3 категорії)
- Виноградський Юрій (3 категорії)
- Галущинський Михайло (3 категорії)
- Греко-Католицька Духовна Семінарія (3 категорії)
- Прогімназії (3 категорії)
- Как „очищали" украинский язык (3 категорії)
- Тимченко Є. Українська граматика (3 категорії)
- Левченко Михайло (3 категорії)
- Бачинський Олександр (3 категорії)
- Ф. Шумлянський. Найголовніші правила українського правопису УАН 1921 Р. (3 категорії)
- Глоси (3 категорії)
- Валуєвський цикуляр: тексти (3 категорії)
- Хвиля А. За більшовицьку пильність ... (3 категорії)
- Пипін Алєксандр (3 категорії)
- Документи Комітету Міністрів 1905 року (3 категорії)
- Рецензія на J. Rudnyc’kyj. An Etymological Dictionary of the Ukrainian Language (3 категорії)
- Заячківський Микола (3 категорії)
- Jakobson R. Slavische Sprachfragen in der Sovjetunion (3 категорії)
- Синявський О. Коротка історія "Українського правопису" (3 категорії)
- Коваленко-Коломацький Григорій (3 категорії)
- Сімович В. На теми мови (3 категорії)
- Виробничий термінологічний бюлетень. Передмова (3 категорії)
- Цертєлєв Н. «Словарь малороссійскаго языка» (3 категорії)
- Шевченко Тарас (3 категорії)
- Орлов М. Проти націоналістичних настанов у роботі УРЕ (3 категорії)
- Дурдуківський Володимир (3 категорії)
- Русанівський В. За чим тужити? (3 категорії)
- Леві Дора (3 категорії)
- Німчинов Кость (3 категорії)
- Сабалдир Г. Проти буржуазного націоналізму і фальсифікації (3 категорії)
- Києво-Могилянська Академія (3 категорії)
- Социніанські школи (3 категорії)
- Кременецький ліцей (3 категорії)
- Історія українського правопису: XVI—XX століття. Хрестоматія (3 категорії)
- Українська Висока Політехнічна Школа (таємна) (3 категорії)
- Луценко Іван (3 категорії)
- Горецький П., Кириченко І. Націоналістичне шкідництво в синтаксі... (3 категорії)
- Juridisch-politische Terminologie (3 категорії)
- Словники до «Енеїди» І. Котляревського (3 категорії)
- Ткаченко Григорій (3 категорії)
- Мовознавство № 1, 1934. Від редакції. (3 категорії)
- Німчук В. Проблеми українського правопису в XX-XXI ст. ст. (3 категорії)
- Гоголь М. Вечера на хуторѣ близъ Диканьки (3 категорії)
- Крехівський апостол (3 категорії)
- Їречек Йосип (3 категорії)
- Максимович Іван (3 категорії)
- Василевський С. Добити ворога (3 категорії)
- Горецький П., Шаля Ів. Українська мова. (3 категорії)
- Сірополко С. Історія освіти в Україні (3 категорії)
- Лаврентіївський літопис (3 категорії)
- Осадца Михайло (3 категорії)
- Емський указ. Повний текст (3 категорії)
- Львівська братська школа (3 категорії)
- Гімназії (3 категорії)
- Резолюція Комісії НКО в питаннях термінології (3 категорії)
- Закон УД про відкриття кафедр українознавства в Харківському і Новоросійському державних університетах (3 категорії)
- Київська братська школа (3 категорії)
- Кривинюк Михайло (3 категорії)
- Максимович М. «Малороссійскія пѣсни изданныя М.Максимовичемъ» (3 категорії)
- Холодний Г. До історії організації термінологічної справи на Україні (3 категорії)
- Скородинський Андрій (3 категорії)
- Бодуен де Куртене Ян (3 категорії)
- Гартнер Теодор (3 категорії)
- Жебуньов Леонід (3 категорії)
- Русско-украинский словарь и его составители (3 категорії)
- Канцелярський курінь (3 категорії)
- Інокентій IV (3 категорії)
- Пахаревський Леонид (3 категорії)
- Дем'ян Гладилович (3 категорії)
- Резолюція Комісії НКО в справі граматичній (3 категорії)
- Київський літопис (3 категорії)
- «Украинскіе народныя пѣсни изданныя Михаиломъ Максимовичемъ» (3 категорії)
- Українська лексикографія першої половини XIX ст (3 категорії)
- Василіяни (3 категорії)
- Холодний Г. Стан та перспективи наукової роботи ІУНМ (3 категорії)
- Найголовніші правила українського правопису (3 категорії)
- Омелян Калужняцький (3 категорії)
- Горецький П. Націоналістичні перекручення в питаннях українського словотвору (3 категорії)
- Шраг Ілля (3 категорії)
- Рецензія на Vasyl Niniovs’kyj. Ukrainian Reverse Dictionary (3 категорії)
- Зубик Роман (3 категорії)
Переглянути (попередні 250 • наступні 250) (20 • 50 • 100 • 250 • 500).