Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук

Нижче показано до 250 результатів у діапазоні від #1 до #250.

Переглянути (попередні 250 • наступні 250) (2050100250500).

  1. Громади‏‎ (21 категорія)
  2. Милорадович Єлисавета‏‎ (12 категорій)
  3. Огієнко Іван‏‎ (10 категорій)
  4. Мазепа Іван‏‎ (10 категорій)
  5. Лоський Кость‏‎ (10 категорій)
  6. Левицький Кость‏‎ (9 категорій)
  7. Барвінський Олександр‏‎ (9 категорій)
  8. Стешенко Іван‏‎ (9 категорій)
  9. Кримський Агатангел‏‎ (9 категорій)
  10. Тимченко Євген‏‎ (9 категорій)
  11. Грушевський Михайло‏‎ (9 категорій)
  12. Грінченко Борис‏‎ (9 категорій)
  13. Чикаленко Євген‏‎ (9 категорій)
  14. Потебня Олександр‏‎ (8 категорій)
  15. Горецький Петро‏‎ (8 категорій)
  16. Драгоманов Михайло‏‎ (8 категорій)
  17. Сабалдир Павло‏‎ (8 категорій)
  18. Верхратський Іван‏‎ (8 категорій)
  19. Кониський Олександр‏‎ (8 категорій)
  20. Франко Іван‏‎ (8 категорій)
  21. Горбачевський Іван‏‎ (8 категорій)
  22. Курило Олена‏‎ (8 категорій)
  23. Яворницький Дмитро‏‎ (8 категорій)
  24. Жіноча освіта‏‎ (7 категорій)
  25. Мустяца Павло‏‎ (7 категорій)
  26. Волошин Августин‏‎ (7 категорій)
  27. Онацький Євген‏‎ (7 категорій)
  28. Шептицький Андрей‏‎ (7 категорій)
  29. Єфремов Сергій‏‎ (7 категорій)
  30. Вовчанецький Володимир‏‎ (7 категорій)
  31. Яната Олександр‏‎ (7 категорій)
  32. Страшкевич Володимир‏‎ (7 категорій)
  33. Могила Петро‏‎ (7 категорій)
  34. Головацький Яків‏‎ (7 категорій)
  35. Калинович Михайло‏‎ (7 категорій)
  36. Холодний Григор‏‎ (7 категорій)
  37. Кириченко Ілля‏‎ (7 категорій)
  38. Кисілевський Кость‏‎ (6 категорій)
  39. Сабалдир Григорій‏‎ (6 категорій)
  40. Симиренко Василь‏‎ (6 категорій)
  41. Анна Ярославна‏‎ (6 категорій)
  42. Беринда Памво‏‎ (6 категорій)
  43. Сушкевич Корнило‏‎ (6 категорій)
  44. Лотоцький Олександр‏‎ (6 категорій)
  45. Ґізель Інокентій‏‎ (6 категорій)
  46. Гнатюк Володимир‏‎ (6 категорій)
  47. Рудницький Євген‏‎ (6 категорій)
  48. Сагайдачний Петро‏‎ (6 категорій)
  49. Куліш Пантелеймон‏‎ (6 категорій)
  50. Антонович Володимир‏‎ (6 категорій)
  51. Левицький Михайло‏‎ (6 категорій)
  52. Стебницький Петро‏‎ (6 категорій)
  53. Вагилевич Іван‏‎ (6 категорій)
  54. Тутковський Павло‏‎ (6 категорій)
  55. Шевельов Юрій‏‎ (6 категорій)
  56. Желехівський Євген‏‎ (6 категорій)
  57. Костомаров Микола‏‎ (6 категорій)
  58. Синявський Олекса‏‎ (6 категорій)
  59. Витовт‏‎ (6 категорій)
  60. Всеволод Ярославич‏‎ (6 категорій)
  61. Озаркевич Євген‏‎ (6 категорій)
  62. Гординський Ярослав‏‎ (6 категорій)
  63. Котляревський Олександр‏‎ (6 категорій)
  64. Міяковський Володимир‏‎ (6 категорій)
  65. Дубровський Віктор Григорович‏‎ (6 категорій)
  66. Ярослав Мудрий‏‎ (6 категорій)
  67. Брик Іван‏‎ (6 категорій)
  68. Паночіні Сергій‏‎ (6 категорій)
  69. Зизаній Лаврентій‏‎ (6 категорій)
  70. Раковський Іван‏‎ (6 категорій)
  71. Кирило-Методіївське братство‏‎ (6 категорій)
  72. Кузеля Зенон‏‎ (6 категорій)
  73. Академічна Гімназія‏‎ (6 категорій)
  74. Білецький-Носенко Павло‏‎ (6 категорій)
  75. Найближчі відгуки указа 1876 р.‏‎ (6 категорій)
  76. Науменко Володимир‏‎ (6 категорій)
  77. Ганцов Всеволод‏‎ (6 категорій)
  78. Гладкий Микола‏‎ (6 категорій)
  79. Чайківський Микола‏‎ (6 категорій)
  80. Ольга‏‎ (6 категорій)
  81. Чижевський Дмитро‏‎ (6 категорій)
  82. Панькевич Іван‏‎ (6 категорій)
  83. Ґалаґан Григорій‏‎ (6 категорій)
  84. Академічна Гімназія у Львові‏‎ (6 категорій)
  85. Максимович Михайло‏‎ (6 категорій)
  86. Михальчук Кость‏‎ (6 категорій)
  87. Володимир Мономах‏‎ (6 категорій)
  88. Ганцов Всеволод ЮШ‏‎ (6 категорій)
  89. Голоскевич Григорій‏‎ (6 категорій)
  90. Грінченко Марія‏‎ (5 категорій)
  91. До історії указу 1876 року‏‎ (5 категорій)
  92. Залозецький Роман‏‎ (5 категорій)
  93. Колегії‏‎ (5 категорій)
  94. Балабан Гедеон‏‎ (5 категорій)
  95. Матушевський Федір‏‎ (5 категорій)
  96. Вислобоцький Юрій‏‎ (5 категорій)
  97. Володимир Святославич‏‎ (5 категорій)
  98. Ніковський Андрій‏‎ (5 категорій)
  99. Омелян Огоновський‏‎ (5 категорій)
  100. Петрушевич Антін‏‎ (5 категорій)
  101. Потій Іпатій‏‎ (5 категорій)
  102. Зайцев Павло‏‎ (5 категорій)
  103. Корецький-Сатановський‏‎ (5 категорій)
  104. Кульчицький Олександр‏‎ (5 категорій)
  105. Смаль-Стоцький Роман‏‎ (5 категорій)
  106. Високі Школи‏‎ (5 категорій)
  107. Горбач Олекса‏‎ (5 категорій)
  108. Добрянський Адольф‏‎ (5 категорій)
  109. Київська Духовна Академія‏‎ (5 категорій)
  110. Кобилянський Юліян‏‎ (5 категорій)
  111. Смаль-Стоцький Степан‏‎ (5 категорій)
  112. Сімович Василь‏‎ (5 категорій)
  113. Терлецький Маркіян‏‎ (5 категорій)
  114. Партицький Омелян‏‎ (5 категорій)
  115. Рудницький Ярослав‏‎ (5 категорій)
  116. Свєнціцький Іларіон‏‎ (5 категорій)
  117. Борковський Олександр‏‎ (5 категорій)
  118. Возняк Михайло‏‎ (5 категорій)
  119. Хвиля Андрій‏‎ (5 категорій)
  120. Шарко Вадим‏‎ (5 категорій)
  121. Доманицький Василь‏‎ (5 категорій)
  122. Прокопович Феофан‏‎ (5 категорій)
  123. Ігор‏‎ (5 категорій)
  124. Август II Фрідріх‏‎ (5 категорій)
  125. Аркас Микола‏‎ (5 категорій)
  126. Лозинський Йосип‏‎ (5 категорій)
  127. Німчук Василь‏‎ (5 категорій)
  128. Шахматов Алєксєй‏‎ (5 категорій)
  129. Подолинський Михайло‏‎ (5 категорій)
  130. Житецький Павло‏‎ (5 категорій)
  131. Ковальський Василь‏‎ (5 категорій)
  132. Ізюмов Овсій‏‎ (5 категорій)
  133. Коцак Арсеній‏‎ (5 категорій)
  134. Студинський Кирило‏‎ (5 категорій)
  135. Могильницький Іван‏‎ (5 категорій)
  136. Фінкель Олександр‏‎ (5 категорій)
  137. Олег‏‎ (5 категорій)
  138. Ярошенко Володимир‏‎ (5 категорій)
  139. Русанівський Віталій‏‎ (5 категорій)
  140. Іларіон‏‎ (5 категорій)
  141. Лаврівський Юліян‏‎ (5 категорій)
  142. Безбородьківський Ліцей‏‎ (5 категорій)
  143. Харківська Колеґія‏‎ (5 категорій)
  144. Перетц Володимир‏‎ (5 категорій)
  145. Жученко Михайло‏‎ (5 категорій)
  146. Піскунов Фортунат‏‎ (5 категорій)
  147. Кміцикевич Володимир‏‎ (5 категорій)
  148. Славинецький Єпіфаній‏‎ (5 категорій)
  149. Булаховський Леонід‏‎ (5 категорій)
  150. Шейковський Каленик‏‎ (4 категорії)
  151. Ягелонський університет‏‎ (4 категорії)
  152. Зілинський Іван‏‎ (4 категорії)
  153. Розумовський Кирило‏‎ (4 категорії)
  154. Коренець Денис‏‎ (4 категорії)
  155. Ільницький Володимир‏‎ (4 категорії)
  156. Старицька-Черняхівська Людмила‏‎ (4 категорії)
  157. Лепкий Онуфрій‏‎ (4 категорії)
  158. Ліцей‏‎ (4 категорії)
  159. Українська Господарська Академія‏‎ (4 категорії)
  160. Український правопис. (Проект видання четвертого). 1938р‏‎ (4 категорії)
  161. Мовний бюлетень №1, 1936‏‎ (4 категорії)
  162. Вовк Анатоль‏‎ (4 категорії)
  163. Український правопис. 1946 р.‏‎ (4 категорії)
  164. Огоновський Петро‏‎ (4 категорії)
  165. Панько Т. Збагачення української соціально-економічної термінології‏‎ (4 категорії)
  166. Паньківський Кость‏‎ (4 категорії)
  167. Губаржевський Ігор‏‎ (4 категорії)
  168. Попович Омелян‏‎ (4 категорії)
  169. Єрмоленко С., Русанівський В. Літературна мова і художній переклад‏‎ (4 категорії)
  170. Лепченко Яків‏‎ (4 категорії)
  171. Туркало Кость‏‎ (4 категорії)
  172. Мандрівні дяки‏‎ (4 категорії)
  173. Матюшенко Борис‏‎ (4 категорії)
  174. Мовознавство № 1, 1934.‏‎ (4 категорії)
  175. Вовк Хведір‏‎ (4 категорії)
  176. Український правопис. Упорядкував Іван Зелинський‏‎ (4 категорії)
  177. Українські літературні альманахи і збірники XIX — початку XX ст.‏‎ (4 категорії)
  178. Чопей Василь‏‎ (4 категорії)
  179. Павловский И. Фр. Прходскія школы въ старой Малороссіи‏‎ (4 категорії)
  180. Гумецька Лукія‏‎ (4 категорії)
  181. Пильчиків Дмитро‏‎ (4 категорії)
  182. Погодін Міхаіл‏‎ (4 категорії)
  183. Королів-Старий Василь‏‎ (4 категорії)
  184. Барвінський Володимир‏‎ (4 категорії)
  185. Лучкай Михайло‏‎ (4 категорії)
  186. Маркевич Григорій‏‎ (4 категорії)
  187. Мельник-Антонович Катерина‏‎ (4 категорії)
  188. Український правопис. (Проект видання четвертого). 1940 р.‏‎ (4 категорії)
  189. Український правопис 1933 р. Постанова і передмова.‏‎ (4 категорії)
  190. Міклошіч Франц‏‎ (4 категорії)
  191. Утраквістичні школи‏‎ (4 категорії)
  192. Галин Мартирій‏‎ (4 категорії)
  193. Герасимович Іван‏‎ (4 категорії)
  194. Чубинський Павло‏‎ (4 категорії)
  195. Громницький Сидір‏‎ (4 категорії)
  196. Каганович Наум‏‎ (4 категорії)
  197. Іваниця Григорій‏‎ (4 категорії)
  198. Антонович Дмитро‏‎ (4 категорії)
  199. Левицький Модест‏‎ (4 категорії)
  200. Лисько Зиновій‏‎ (4 категорії)
  201. Мельничук Олександр‏‎ (4 категорії)
  202. Мовознавство № 2, 1934.‏‎ (4 категорії)
  203. Гогоцька Євдокія‏‎ (4 категорії)
  204. Грунський Микола‏‎ (4 категорії)
  205. Дрінов Дельчо‏‎ (4 категорії)
  206. Казимир III Великий‏‎ (4 категорії)
  207. Кий‏‎ (4 категорії)
  208. Коваленко Григорій‏‎ (4 категорії)
  209. Смотрицький Герасим‏‎ (4 категорії)
  210. Сірополко Степан‏‎ (4 категорії)
  211. Львівський (таємний) Університет‏‎ (4 категорії)
  212. Біленький Ярослав‏‎ (4 категорії)
  213. Український правопис. (Проєкт). 1926 р.‏‎ (4 категорії)
  214. Войнаровський Тит‏‎ (4 категорії)
  215. Греко-Католицька Богословська Академія‏‎ (4 категорії)
  216. Плетенецький Єлисей‏‎ (4 категорії)
  217. Земські школи‏‎ (4 категорії)
  218. Рак Людмила‏‎ (4 категорії)
  219. Репресивні термінологічні бюлетені 1933 — 1935 рр‏‎ (4 категорії)
  220. Русанівський В. Розквіт і взаємозбагачення мов соціалістичних націй‏‎ (4 категорії)
  221. Аскольд‏‎ (4 категорії)
  222. Смотрицький Мелетій‏‎ (4 категорії)
  223. Львівський (таємний) Університет (ЕУ)‏‎ (4 категорії)
  224. Микитчук Василь‏‎ (4 категорії)
  225. Український правопис. (Проєкт). 1928 р.‏‎ (4 категорії)
  226. Войцехович Іван‏‎ (4 категорії)
  227. Головащук Сергій‏‎ (4 категорії)
  228. Циркуляр 1862 р. про закриття недільних шкіл і читалень‏‎ (4 категорії)
  229. Чехівській Володимир‏‎ (4 категорії)
  230. Шашкевич Володимир‏‎ (4 категорії)
  231. Плющ П. Недоречності одного перекладу‏‎ (4 категорії)
  232. Климкович Ксенофонт‏‎ (4 категорії)
  233. Кокорудз Ілля‏‎ (4 категорії)
  234. Копач Іван‏‎ (4 категорії)
  235. Багмут Й. Питання перекладу з російської мови на українську‏‎ (4 категорії)
  236. Соболевський Алєксєй‏‎ (4 категорії)
  237. Лончина Богдан‏‎ (4 категорії)
  238. Бузук Петро‏‎ (4 категорії)
  239. Василевський Степан‏‎ (4 категорії)
  240. Український Вільний Університет‏‎ (4 категорії)
  241. Український правопис. 1928 р.‏‎ (4 категорії)
  242. Григорій Левченко‏‎ (4 категорії)
  243. Шашкевич Маркіян‏‎ (4 категорії)
  244. Дмитрієв Микола‏‎ (4 категорії)
  245. Правописні правила приняті Науковим Товариством ім. Шевченка у Львові‏‎ (4 категорії)
  246. Калинович Федір‏‎ (4 категорії)
  247. Копистенський Захарія‏‎ (4 категорії)
  248. Ільницький Василь‏‎ (4 категорії)
  249. Секунда Тадей‏‎ (4 категорії)
  250. Леонтович Теодор‏‎ (4 категорії)

Переглянути (попередні 250 • наступні 250) (2050100250500).