Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук

Нижче показано до 50 результатів у діапазоні від #1 до #50.

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).

  1. Громади‏‎ (21 категорія)
  2. Милорадович Єлисавета‏‎ (12 категорій)
  3. Огієнко Іван‏‎ (10 категорій)
  4. Мазепа Іван‏‎ (10 категорій)
  5. Лоський Кость‏‎ (10 категорій)
  6. Левицький Кость‏‎ (9 категорій)
  7. Барвінський Олександр‏‎ (9 категорій)
  8. Стешенко Іван‏‎ (9 категорій)
  9. Грушевський Михайло‏‎ (9 категорій)
  10. Кримський Агатангел‏‎ (9 категорій)
  11. Тимченко Євген‏‎ (9 категорій)
  12. Чикаленко Євген‏‎ (9 категорій)
  13. Грінченко Борис‏‎ (9 категорій)
  14. Горецький Петро‏‎ (8 категорій)
  15. Потебня Олександр‏‎ (8 категорій)
  16. Драгоманов Михайло‏‎ (8 категорій)
  17. Сабалдир Павло‏‎ (8 категорій)
  18. Верхратський Іван‏‎ (8 категорій)
  19. Горбачевський Іван‏‎ (8 категорій)
  20. Кониський Олександр‏‎ (8 категорій)
  21. Франко Іван‏‎ (8 категорій)
  22. Курило Олена‏‎ (8 категорій)
  23. Яворницький Дмитро‏‎ (8 категорій)
  24. Жіноча освіта‏‎ (7 категорій)
  25. Онацький Євген‏‎ (7 категорій)
  26. Мустяца Павло‏‎ (7 категорій)
  27. Волошин Августин‏‎ (7 категорій)
  28. Шептицький Андрей‏‎ (7 категорій)
  29. Єфремов Сергій‏‎ (7 категорій)
  30. Вовчанецький Володимир‏‎ (7 категорій)
  31. Яната Олександр‏‎ (7 категорій)
  32. Страшкевич Володимир‏‎ (7 категорій)
  33. Могила Петро‏‎ (7 категорій)
  34. Головацький Яків‏‎ (7 категорій)
  35. Калинович Михайло‏‎ (7 категорій)
  36. Холодний Григор‏‎ (7 категорій)
  37. Кириченко Ілля‏‎ (7 категорій)
  38. Кисілевський Кость‏‎ (6 категорій)
  39. Сабалдир Григорій‏‎ (6 категорій)
  40. Симиренко Василь‏‎ (6 категорій)
  41. Анна Ярославна‏‎ (6 категорій)
  42. Беринда Памво‏‎ (6 категорій)
  43. Сушкевич Корнило‏‎ (6 категорій)
  44. Лотоцький Олександр‏‎ (6 категорій)
  45. Ґізель Інокентій‏‎ (6 категорій)
  46. Гнатюк Володимир‏‎ (6 категорій)
  47. Рудницький Євген‏‎ (6 категорій)
  48. Сагайдачний Петро‏‎ (6 категорій)
  49. Куліш Пантелеймон‏‎ (6 категорій)
  50. Антонович Володимир‏‎ (6 категорій)

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).