Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук

Нижче показано до 50 результатів у діапазоні від #1 до #50.

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).

  1. Громади‏‎ (21 категорія)
  2. Милорадович Єлисавета‏‎ (12 категорій)
  3. Лоський Кость‏‎ (10 категорій)
  4. Огієнко Іван‏‎ (10 категорій)
  5. Мазепа Іван‏‎ (10 категорій)
  6. Чикаленко Євген‏‎ (9 категорій)
  7. Грінченко Борис‏‎ (9 категорій)
  8. Левицький Кость‏‎ (9 категорій)
  9. Барвінський Олександр‏‎ (9 категорій)
  10. Стешенко Іван‏‎ (9 категорій)
  11. Грушевський Михайло‏‎ (9 категорій)
  12. Кримський Агатангел‏‎ (9 категорій)
  13. Тимченко Євген‏‎ (9 категорій)
  14. Яворницький Дмитро‏‎ (8 категорій)
  15. Горецький Петро‏‎ (8 категорій)
  16. Потебня Олександр‏‎ (8 категорій)
  17. Драгоманов Михайло‏‎ (8 категорій)
  18. Сабалдир Павло‏‎ (8 категорій)
  19. Верхратський Іван‏‎ (8 категорій)
  20. Франко Іван‏‎ (8 категорій)
  21. Горбачевський Іван‏‎ (8 категорій)
  22. Кониський Олександр‏‎ (8 категорій)
  23. Курило Олена‏‎ (8 категорій)
  24. Кириченко Ілля‏‎ (7 категорій)
  25. Жіноча освіта‏‎ (7 категорій)
  26. Волошин Августин‏‎ (7 категорій)
  27. Онацький Євген‏‎ (7 категорій)
  28. Мустяца Павло‏‎ (7 категорій)
  29. Шептицький Андрей‏‎ (7 категорій)
  30. Єфремов Сергій‏‎ (7 категорій)
  31. Вовчанецький Володимир‏‎ (7 категорій)
  32. Яната Олександр‏‎ (7 категорій)
  33. Головацький Яків‏‎ (7 категорій)
  34. Страшкевич Володимир‏‎ (7 категорій)
  35. Могила Петро‏‎ (7 категорій)
  36. Холодний Григор‏‎ (7 категорій)
  37. Калинович Михайло‏‎ (7 категорій)
  38. Ганцов Всеволод ЮШ‏‎ (6 категорій)
  39. Голоскевич Григорій‏‎ (6 категорій)
  40. Ґалаґан Григорій‏‎ (6 категорій)
  41. Академічна Гімназія у Львові‏‎ (6 категорій)
  42. Максимович Михайло‏‎ (6 категорій)
  43. Михальчук Кость‏‎ (6 категорій)
  44. Володимир Мономах‏‎ (6 категорій)
  45. Кисілевський Кость‏‎ (6 категорій)
  46. Сабалдир Григорій‏‎ (6 категорій)
  47. Симиренко Василь‏‎ (6 категорій)
  48. Анна Ярославна‏‎ (6 категорій)
  49. Беринда Памво‏‎ (6 категорій)
  50. Сушкевич Корнило‏‎ (6 категорій)

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).