Відмінності між версіями «Українська мала енциклопедія»

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
<div style="background-color:#C6E2FF">[[Файл:EU_1.png|200px|right]]
 
<div style="background-color:#C6E2FF">[[Файл:EU_1.png|200px|right]]
  
<b>Українська Мала Енциклопедія</b>, твір [[Євген Онацький|Є.&nbsp;Онацького]], вийшла у 16&nbsp;кн. (8&nbsp;т.), 2&nbsp;148&nbsp;стор., у 1957—67 в Буенос-Айресі накладом Адміністратури [[УАПЦ]] в Арґентіні. У.М.Е. охоплює тільки деякі ділянки укр. духової культури, зокрема з етнографії й фолкльору, етики, релігії, психології й філософії, рідше&nbsp;— літератури й історії, містить мало біографій (особливо сучасних діячів). Часто подає зміст гасел, користуючися цитатами з різних творів, преси і довідників. </div>
+
<b>Українська Мала Енциклопедія</b>, твір [[Євген Онацький|Є.&nbsp;Онацького]], вийшла у 16&nbsp;кн. (8&nbsp;т.), 2&nbsp;148&nbsp;стор., у 1957—67 в Буенос-Айресі накладом Адміністратури [[УАПЦ]] в Арґентіні. У.М.Е. охоплює тільки деякі ділянки укр. духової культури, зокрема з етнографії й фолкльору, етики, релігії, психології й філософії, рідше&nbsp;— літератури й історії, містить мало біографій (особливо сучасних діячів). Часто подає зміст гасел, користуючися цитатами з різних творів, преси і довідників.  
 +
 
 +
[http://diasporiana.org.ua/?s=мала+енциклопедія Djvu-файли енциклопедії на сайті Disporiana]</div>
 
   
 
   
 
;''Посилання на інші джерела на ту саму тему:''
 
;''Посилання на інші джерела на ту саму тему:''

Поточна версія на 17:41, 28 січня 2016

EU 1.png

Українська Мала Енциклопедія, твір Є. Онацького, вийшла у 16 кн. (8 т.), 2 148 стор., у 1957—67 в Буенос-Айресі накладом Адміністратури УАПЦ в Арґентіні. У.М.Е. охоплює тільки деякі ділянки укр. духової культури, зокрема з етнографії й фолкльору, етики, релігії, психології й філософії, рідше — літератури й історії, містить мало біографій (особливо сучасних діячів). Часто подає зміст гасел, користуючися цитатами з різних творів, преси і довідників.

Djvu-файли енциклопедії на сайті Disporiana
Посилання на інші джерела на ту саму тему: