Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук

Нижче показано до 500 результатів у діапазоні від #1 до #500.

Переглянути (попередні 500 • наступні 500) (2050100250500).

  1. Громади‏‎ (21 категорія)
  2. Милорадович Єлисавета‏‎ (12 категорій)
  3. Огієнко Іван‏‎ (10 категорій)
  4. Мазепа Іван‏‎ (10 категорій)
  5. Лоський Кость‏‎ (10 категорій)
  6. Левицький Кость‏‎ (9 категорій)
  7. Барвінський Олександр‏‎ (9 категорій)
  8. Стешенко Іван‏‎ (9 категорій)
  9. Кримський Агатангел‏‎ (9 категорій)
  10. Тимченко Євген‏‎ (9 категорій)
  11. Грушевський Михайло‏‎ (9 категорій)
  12. Чикаленко Євген‏‎ (9 категорій)
  13. Грінченко Борис‏‎ (9 категорій)
  14. Сабалдир Павло‏‎ (8 категорій)
  15. Верхратський Іван‏‎ (8 категорій)
  16. Драгоманов Михайло‏‎ (8 категорій)
  17. Кониський Олександр‏‎ (8 категорій)
  18. Франко Іван‏‎ (8 категорій)
  19. Горбачевський Іван‏‎ (8 категорій)
  20. Курило Олена‏‎ (8 категорій)
  21. Яворницький Дмитро‏‎ (8 категорій)
  22. Горецький Петро‏‎ (8 категорій)
  23. Потебня Олександр‏‎ (8 категорій)
  24. Мустяца Павло‏‎ (7 категорій)
  25. Волошин Августин‏‎ (7 категорій)
  26. Онацький Євген‏‎ (7 категорій)
  27. Єфремов Сергій‏‎ (7 категорій)
  28. Вовчанецький Володимир‏‎ (7 категорій)
  29. Шептицький Андрей‏‎ (7 категорій)
  30. Яната Олександр‏‎ (7 категорій)
  31. Страшкевич Володимир‏‎ (7 категорій)
  32. Могила Петро‏‎ (7 категорій)
  33. Головацький Яків‏‎ (7 категорій)
  34. Холодний Григор‏‎ (7 категорій)
  35. Калинович Михайло‏‎ (7 категорій)
  36. Кириченко Ілля‏‎ (7 категорій)
  37. Жіноча освіта‏‎ (7 категорій)
  38. Гнатюк Володимир‏‎ (6 категорій)
  39. Ґізель Інокентій‏‎ (6 категорій)
  40. Рудницький Євген‏‎ (6 категорій)
  41. Сагайдачний Петро‏‎ (6 категорій)
  42. Куліш Пантелеймон‏‎ (6 категорій)
  43. Антонович Володимир‏‎ (6 категорій)
  44. Левицький Михайло‏‎ (6 категорій)
  45. Стебницький Петро‏‎ (6 категорій)
  46. Вагилевич Іван‏‎ (6 категорій)
  47. Тутковський Павло‏‎ (6 категорій)
  48. Костомаров Микола‏‎ (6 категорій)
  49. Синявський Олекса‏‎ (6 категорій)
  50. Витовт‏‎ (6 категорій)
  51. Всеволод Ярославич‏‎ (6 категорій)
  52. Озаркевич Євген‏‎ (6 категорій)
  53. Гординський Ярослав‏‎ (6 категорій)
  54. Шевельов Юрій‏‎ (6 категорій)
  55. Желехівський Євген‏‎ (6 категорій)
  56. Котляревський Олександр‏‎ (6 категорій)
  57. Міяковський Володимир‏‎ (6 категорій)
  58. Брик Іван‏‎ (6 категорій)
  59. Паночіні Сергій‏‎ (6 категорій)
  60. Дубровський Віктор Григорович‏‎ (6 категорій)
  61. Ярослав Мудрий‏‎ (6 категорій)
  62. Кирило-Методіївське братство‏‎ (6 категорій)
  63. Кузеля Зенон‏‎ (6 категорій)
  64. Академічна Гімназія‏‎ (6 категорій)
  65. Білецький-Носенко Павло‏‎ (6 категорій)
  66. Найближчі відгуки указа 1876 р.‏‎ (6 категорій)
  67. Науменко Володимир‏‎ (6 категорій)
  68. Ганцов Всеволод‏‎ (6 категорій)
  69. Гладкий Микола‏‎ (6 категорій)
  70. Чайківський Микола‏‎ (6 категорій)
  71. Ольга‏‎ (6 категорій)
  72. Чижевський Дмитро‏‎ (6 категорій)
  73. Панькевич Іван‏‎ (6 категорій)
  74. Зизаній Лаврентій‏‎ (6 категорій)
  75. Раковський Іван‏‎ (6 категорій)
  76. Академічна Гімназія у Львові‏‎ (6 категорій)
  77. Максимович Михайло‏‎ (6 категорій)
  78. Михальчук Кость‏‎ (6 категорій)
  79. Володимир Мономах‏‎ (6 категорій)
  80. Ганцов Всеволод ЮШ‏‎ (6 категорій)
  81. Голоскевич Григорій‏‎ (6 категорій)
  82. Ґалаґан Григорій‏‎ (6 категорій)
  83. Кисілевський Кость‏‎ (6 категорій)
  84. Сабалдир Григорій‏‎ (6 категорій)
  85. Симиренко Василь‏‎ (6 категорій)
  86. Анна Ярославна‏‎ (6 категорій)
  87. Беринда Памво‏‎ (6 категорій)
  88. Сушкевич Корнило‏‎ (6 категорій)
  89. Лотоцький Олександр‏‎ (6 категорій)
  90. Корецький-Сатановський‏‎ (5 категорій)
  91. Кульчицький Олександр‏‎ (5 категорій)
  92. Смаль-Стоцький Роман‏‎ (5 категорій)
  93. Високі Школи‏‎ (5 категорій)
  94. Горбач Олекса‏‎ (5 категорій)
  95. Петрушевич Антін‏‎ (5 категорій)
  96. Потій Іпатій‏‎ (5 категорій)
  97. Зайцев Павло‏‎ (5 категорій)
  98. Київська Духовна Академія‏‎ (5 категорій)
  99. Кобилянський Юліян‏‎ (5 категорій)
  100. Смаль-Стоцький Степан‏‎ (5 категорій)
  101. Сімович Василь‏‎ (5 категорій)
  102. Терлецький Маркіян‏‎ (5 категорій)
  103. Добрянський Адольф‏‎ (5 категорій)
  104. Рудницький Ярослав‏‎ (5 категорій)
  105. Свєнціцький Іларіон‏‎ (5 категорій)
  106. Борковський Олександр‏‎ (5 категорій)
  107. Возняк Михайло‏‎ (5 категорій)
  108. Хвиля Андрій‏‎ (5 категорій)
  109. Шарко Вадим‏‎ (5 категорій)
  110. Партицький Омелян‏‎ (5 категорій)
  111. Ігор‏‎ (5 категорій)
  112. Август II Фрідріх‏‎ (5 категорій)
  113. Аркас Микола‏‎ (5 категорій)
  114. Лозинський Йосип‏‎ (5 категорій)
  115. Німчук Василь‏‎ (5 категорій)
  116. Шахматов Алєксєй‏‎ (5 категорій)
  117. Доманицький Василь‏‎ (5 категорій)
  118. Прокопович Феофан‏‎ (5 категорій)
  119. Ковальський Василь‏‎ (5 категорій)
  120. Ізюмов Овсій‏‎ (5 категорій)
  121. Коцак Арсеній‏‎ (5 категорій)
  122. Студинський Кирило‏‎ (5 категорій)
  123. Могильницький Іван‏‎ (5 категорій)
  124. Фінкель Олександр‏‎ (5 категорій)
  125. Олег‏‎ (5 категорій)
  126. Подолинський Михайло‏‎ (5 категорій)
  127. Житецький Павло‏‎ (5 категорій)
  128. Русанівський Віталій‏‎ (5 категорій)
  129. Іларіон‏‎ (5 категорій)
  130. Лаврівський Юліян‏‎ (5 категорій)
  131. Безбородьківський Ліцей‏‎ (5 категорій)
  132. Харківська Колеґія‏‎ (5 категорій)
  133. Ярошенко Володимир‏‎ (5 категорій)
  134. Кміцикевич Володимир‏‎ (5 категорій)
  135. Славинецький Єпіфаній‏‎ (5 категорій)
  136. Булаховський Леонід‏‎ (5 категорій)
  137. Перетц Володимир‏‎ (5 категорій)
  138. Жученко Михайло‏‎ (5 категорій)
  139. Піскунов Фортунат‏‎ (5 категорій)
  140. Колегії‏‎ (5 категорій)
  141. Балабан Гедеон‏‎ (5 категорій)
  142. Матушевський Федір‏‎ (5 категорій)
  143. Вислобоцький Юрій‏‎ (5 категорій)
  144. Володимир Святославич‏‎ (5 категорій)
  145. Ніковський Андрій‏‎ (5 категорій)
  146. Омелян Огоновський‏‎ (5 категорій)
  147. Грінченко Марія‏‎ (5 категорій)
  148. До історії указу 1876 року‏‎ (5 категорій)
  149. Залозецький Роман‏‎ (5 категорій)
  150. Єрмоленко С., Русанівський В. Літературна мова і художній переклад‏‎ (4 категорії)
  151. Лепченко Яків‏‎ (4 категорії)
  152. Туркало Кость‏‎ (4 категорії)
  153. Мандрівні дяки‏‎ (4 категорії)
  154. Матюшенко Борис‏‎ (4 категорії)
  155. Мовознавство № 1, 1934.‏‎ (4 категорії)
  156. Вовк Хведір‏‎ (4 категорії)
  157. Український правопис. Упорядкував Іван Зелинський‏‎ (4 категорії)
  158. Українські літературні альманахи і збірники XIX — початку XX ст.‏‎ (4 категорії)
  159. Чопей Василь‏‎ (4 категорії)
  160. Павловский И. Фр. Прходскія школы въ старой Малороссіи‏‎ (4 категорії)
  161. Паньківський Кость‏‎ (4 категорії)
  162. Губаржевський Ігор‏‎ (4 категорії)
  163. Попович Омелян‏‎ (4 категорії)
  164. Королів-Старий Василь‏‎ (4 категорії)
  165. Барвінський Володимир‏‎ (4 категорії)
  166. Лучкай Михайло‏‎ (4 категорії)
  167. Маркевич Григорій‏‎ (4 категорії)
  168. Мельник-Антонович Катерина‏‎ (4 категорії)
  169. Український правопис. (Проект видання четвертого). 1940 р.‏‎ (4 категорії)
  170. Український правопис 1933 р. Постанова і передмова.‏‎ (4 категорії)
  171. Міклошіч Франц‏‎ (4 категорії)
  172. Утраквістичні школи‏‎ (4 категорії)
  173. Галин Мартирій‏‎ (4 категорії)
  174. Герасимович Іван‏‎ (4 категорії)
  175. Чубинський Павло‏‎ (4 категорії)
  176. Громницький Сидір‏‎ (4 категорії)
  177. Гумецька Лукія‏‎ (4 категорії)
  178. Пильчиків Дмитро‏‎ (4 категорії)
  179. Погодін Міхаіл‏‎ (4 категорії)
  180. Іваниця Григорій‏‎ (4 категорії)
  181. Антонович Дмитро‏‎ (4 категорії)
  182. Левицький Модест‏‎ (4 категорії)
  183. Лисько Зиновій‏‎ (4 категорії)
  184. Мельничук Олександр‏‎ (4 категорії)
  185. Мовознавство № 2, 1934.‏‎ (4 категорії)
  186. Гогоцька Євдокія‏‎ (4 категорії)
  187. Грунський Микола‏‎ (4 категорії)
  188. Каганович Наум‏‎ (4 категорії)
  189. Коваленко Григорій‏‎ (4 категорії)
  190. Смотрицький Герасим‏‎ (4 категорії)
  191. Сірополко Степан‏‎ (4 категорії)
  192. Львівський (таємний) Університет‏‎ (4 категорії)
  193. Біленький Ярослав‏‎ (4 категорії)
  194. Український правопис. (Проєкт). 1926 р.‏‎ (4 категорії)
  195. Войнаровський Тит‏‎ (4 категорії)
  196. Греко-Католицька Богословська Академія‏‎ (4 категорії)
  197. Дрінов Дельчо‏‎ (4 категорії)
  198. Казимир III Великий‏‎ (4 категорії)
  199. Кий‏‎ (4 категорії)
  200. Русанівський В. Розквіт і взаємозбагачення мов соціалістичних націй‏‎ (4 категорії)
  201. Аскольд‏‎ (4 категорії)
  202. Смотрицький Мелетій‏‎ (4 категорії)
  203. Львівський (таємний) Університет (ЕУ)‏‎ (4 категорії)
  204. Микитчук Василь‏‎ (4 категорії)
  205. Український правопис. (Проєкт). 1928 р.‏‎ (4 категорії)
  206. Войцехович Іван‏‎ (4 категорії)
  207. Головащук Сергій‏‎ (4 категорії)
  208. Циркуляр 1862 р. про закриття недільних шкіл і читалень‏‎ (4 категорії)
  209. Чехівській Володимир‏‎ (4 категорії)
  210. Шашкевич Володимир‏‎ (4 категорії)
  211. Плетенецький Єлисей‏‎ (4 категорії)
  212. Земські школи‏‎ (4 категорії)
  213. Рак Людмила‏‎ (4 категорії)
  214. Репресивні термінологічні бюлетені 1933 — 1935 рр‏‎ (4 категорії)
  215. Климкович Ксенофонт‏‎ (4 категорії)
  216. Кокорудз Ілля‏‎ (4 категорії)
  217. Копач Іван‏‎ (4 категорії)
  218. Багмут Й. Питання перекладу з російської мови на українську‏‎ (4 категорії)
  219. Соболевський Алєксєй‏‎ (4 категорії)
  220. Лончина Богдан‏‎ (4 категорії)
  221. Бузук Петро‏‎ (4 категорії)
  222. Василевський Степан‏‎ (4 категорії)
  223. Український Вільний Університет‏‎ (4 категорії)
  224. Український правопис. 1928 р.‏‎ (4 категорії)
  225. Григорій Левченко‏‎ (4 категорії)
  226. Шашкевич Маркіян‏‎ (4 категорії)
  227. Плющ П. Недоречності одного перекладу‏‎ (4 категорії)
  228. Копистенський Захарія‏‎ (4 категорії)
  229. Ільницький Василь‏‎ (4 категорії)
  230. Секунда Тадей‏‎ (4 категорії)
  231. Леонтович Теодор‏‎ (4 категорії)
  232. Беренштам Вільям‏‎ (4 категорії)
  233. Вировий Євген‏‎ (4 категорії)
  234. Український Народний Університет‏‎ (4 категорії)
  235. Український правопис. 1933 р.‏‎ (4 категорії)
  236. Грицак Євген‏‎ (4 категорії)
  237. Дмитрієв Микола‏‎ (4 категорії)
  238. Правописні правила приняті Науковим Товариством ім. Шевченка у Львові‏‎ (4 категорії)
  239. Калинович Федір‏‎ (4 категорії)
  240. Розумовський Кирило‏‎ (4 категорії)
  241. Коренець Денис‏‎ (4 категорії)
  242. Ільницький Володимир‏‎ (4 категорії)
  243. Старицька-Черняхівська Людмила‏‎ (4 категорії)
  244. Лепкий Онуфрій‏‎ (4 категорії)
  245. Ліцей‏‎ (4 категорії)
  246. Українська Господарська Академія‏‎ (4 категорії)
  247. Український правопис. (Проект видання четвертого). 1938р‏‎ (4 категорії)
  248. Мовний бюлетень №1, 1936‏‎ (4 категорії)
  249. Вовк Анатоль‏‎ (4 категорії)
  250. Український правопис. 1946 р.‏‎ (4 категорії)
  251. Огоновський Петро‏‎ (4 категорії)
  252. Панько Т. Збагачення української соціально-економічної термінології‏‎ (4 категорії)
  253. Шейковський Каленик‏‎ (4 категорії)
  254. Ягелонський університет‏‎ (4 категорії)
  255. Зілинський Іван‏‎ (4 категорії)
  256. Рецензія на J. Rudnyc’kyj. An Etymological Dictionary of the Ukrainian Language‏‎ (3 категорії)
  257. Києво-Могилянська Академія‏‎ (3 категорії)
  258. Кобилянський Броніслав‏‎ (3 категорії)
  259. Комаров Михайло‏‎ (3 категорії)
  260. Інокентій IV‏‎ (3 категорії)
  261. Синявський О. Коротка історія "Українського правопису"‏‎ (3 категорії)
  262. Кременецький ліцей‏‎ (3 категорії)
  263. Історія українського правопису: XVI—XX століття. Хрестоматія‏‎ (3 категорії)
  264. Балицький Юліян‏‎ (3 категорії)
  265. Бодуен де Куртене Ян‏‎ (3 категорії)
  266. Сімович В. На теми мови‏‎ (3 категорії)
  267. Луценко Іван‏‎ (3 категорії)
  268. Наказ міністра народної освіти Української Держави про утворення національної нижчої початкової школи‏‎ (3 категорії)
  269. Вісник Інституту Української Наукової Мови‏‎ (3 категорії)
  270. Гартнер Теодор‏‎ (3 категорії)
  271. Хвиля А. За більшовицьку пильність ...‏‎ (3 категорії)
  272. Німчинов Кость‏‎ (3 категорії)
  273. Хроніка НДІМ 1933-1934‏‎ (3 категорії)
  274. Жебуньов Леонід‏‎ (3 категорії)
  275. Ягич Ватрослав‏‎ (3 категорії)
  276. Природничий Відділ ІУНМ‏‎ (3 категорії)
  277. Піяри‏‎ (3 категорії)
  278. Резолюція Комісії НКО в питаннях термінології‏‎ (3 категорії)
  279. Канцелярський курінь‏‎ (3 категорії)
  280. Крехівський апостол‏‎ (3 категорії)
  281. Їречек Йосип‏‎ (3 категорії)
  282. Борискевич Іван‏‎ (3 категорії)
  283. Весоловський Ярослав‏‎ (3 категорії)
  284. Українська лексикографія першої половини XIX ст‏‎ (3 категорії)
  285. Мовознавство № 1, 1934. Від редакції.‏‎ (3 категорії)
  286. Наконечний М. Українська мова‏‎ (3 категорії)
  287. Недільський Софрон‏‎ (3 категорії)
  288. Німчук В. Проблеми українського правопису в XX-XXI ст. ст.‏‎ (3 категорії)
  289. Гоголь М. Вечера на хуторѣ близъ Диканьки‏‎ (3 категорії)
  290. Онишкевич Гнат‏‎ (3 категорії)
  291. Павловський Методій‏‎ (3 категорії)
  292. Шевельов Ю. Чому общерусский язык, а не вібчоруська мова?‏‎ (3 категорії)
  293. Рaгоза Михайло‏‎ (3 категорії)
  294. Каганович Н. Націоналістичні перекручення в українських перекладах творів Леніна‏‎ (3 категорії)
  295. Резолюція Комісії НКО в справі граматичній‏‎ (3 категорії)
  296. Кивелюк Іван‏‎ (3 категорії)
  297. Київська братська школа‏‎ (3 категорії)
  298. Коваленко-Коломацький Григорій‏‎ (3 категорії)
  299. Коновалець Мирон‏‎ (3 категорії)
  300. Кривинюк Михайло‏‎ (3 категорії)
  301. Сірополко С. Історія освіти в Україні‏‎ (3 категорії)
  302. Львівська братська школа‏‎ (3 категорії)
  303. Тимченко Є. Українська граматика‏‎ (3 категорії)
  304. Валуєвський цикуляр: тексти‏‎ (3 категорії)
  305. Наконечний Микола‏‎ (3 категорії)
  306. Галицько-Волинський літопис‏‎ (3 категорії)
  307. Фізичний термінологічний бюлетень. Передмова‏‎ (3 категорії)
  308. Нестор літописець‏‎ (3 категорії)
  309. Червінська Л.Ф., Дикий А. Т. Покажчик з української мови‏‎ (3 категорії)
  310. Грек Арсеній‏‎ (3 категорії)
  311. Павловський О. «Словарь малороссійскаго нарѣчія» (А-Б)‏‎ (3 категорії)
  312. Гімназії‏‎ (3 категорії)
  313. Пипін Алєксандр‏‎ (3 категорії)
  314. Документи Комітету Міністрів 1905 року‏‎ (3 категорії)
  315. Шимкевич Ф. «Словарь малороссийского наречия...»‏‎ (3 категорії)
  316. Закон УД про відкриття кафедр українознавства в Харківському і Новоросійському державних університетах‏‎ (3 категорії)
  317. Прогімназії‏‎ (3 категорії)
  318. Заячківський Микола‏‎ (3 категорії)
  319. Jakobson R. Slavische Sprachfragen in der Sovjetunion‏‎ (3 категорії)
  320. Резолюція Комісії НКО на доповідь Хвилi‏‎ (3 категорії)
  321. Киевская старина‏‎ (3 категорії)
  322. Київський літопис‏‎ (3 категорії)
  323. «Украинскіе народныя пѣсни изданныя Михаиломъ Максимовичемъ»‏‎ (3 категорії)
  324. Русанівський В. За чим тужити?‏‎ (3 категорії)
  325. Рішельєвський Ліцей‏‎ (3 категорії)
  326. Константинович Микола‏‎ (3 категорії)
  327. Інститути Народної Освіти‏‎ (3 категорії)
  328. Скородинський Андрій‏‎ (3 категорії)
  329. Бачинський Андрій‏‎ (3 категорії)
  330. Братські школи‏‎ (3 категорії)
  331. Микетей Григорій‏‎ (3 категорії)
  332. Галущинський Іван‏‎ (3 категорії)
  333. Фінкель Ол. М. Термінологічне шкідництво і його теоретичне коріння‏‎ (3 категорії)
  334. Холодний Г. До історії організації термінологічної справи на Україні‏‎ (3 категорії)
  335. Цертєлєв Н. «Словарь малороссійскаго языка»‏‎ (3 категорії)
  336. Горецький П., Кириченко І. Націоналістичне шкідництво в синтаксі...‏‎ (3 категорії)
  337. Чернігівська Колеґія‏‎ (3 категорії)
  338. Опільський Юліян‏‎ (3 категорії)
  339. Павловський Олексій‏‎ (3 категорії)
  340. Пахаревський Леонид‏‎ (3 категорії)
  341. Дем'ян Гладилович‏‎ (3 категорії)
  342. Шевченко Тарас‏‎ (3 категорії)
  343. Подвезько Михайло‏‎ (3 категорії)
  344. Juridisch-politische Terminologie‏‎ (3 категорії)
  345. Радзівіллівський літопис‏‎ (3 категорії)
  346. Резолюції Kомісії НКО для перевірки роботи на мовному фронті‏‎ (3 категорії)
  347. Рецензія на Vasyl Niniovs’kyj. Ukrainian Reverse Dictionary‏‎ (3 категорії)
  348. С. Смеречинський. Нариси з української синтакси‏‎ (3 категорії)
  349. Світло‏‎ (3 категорії)
  350. Інструкція «Для укладання словників ІУНМ»‏‎ (3 категорії)
  351. Скрипник М. Підсумки правописної дискусії‏‎ (3 категорії)
  352. Крупницький Борис‏‎ (3 категорії)
  353. Словники до «Енеїди» І. Котляревського‏‎ (3 категорії)
  354. Лаврентіївський літопис‏‎ (3 категорії)
  355. Левченко Михайло‏‎ (3 категорії)
  356. Бачинський Олександр‏‎ (3 категорії)
  357. Ломиковский В. Я. «Словарь малорусской старины»‏‎ (3 категорії)
  358. Білецький-Носенко П. Словник української мови‏‎ (3 категорії)
  359. Ткаченко Григорій‏‎ (3 категорії)
  360. Максимович Іван‏‎ (3 категорії)
  361. Василевський С. Добити ворога‏‎ (3 категорії)
  362. Математичний термінологічний бюлетень. Передмова‏‎ (3 категорії)
  363. Виноградський Юрій‏‎ (3 категорії)
  364. Український Високий Педагогічний Інститут ім. М. Драгоманова‏‎ (3 категорії)
  365. Витяг із закону УД про заснування Кам’янець-Подільського державного українського університету‏‎ (3 категорії)
  366. Галущинський Михайло‏‎ (3 категорії)
  367. Гладкий М. Інститут Української Наукової Мови ВУАН‏‎ (3 категорії)
  368. Холодний Г. Стан та перспективи наукової роботи ІУНМ‏‎ (3 категорії)
  369. Объ отмѣнѣ стѣсненій малорусскаго печатнаго слова‏‎ (3 категорії)
  370. Горецький П., Шаля Ів. Українська мова.‏‎ (3 категорії)
  371. Греко-Католицька Духовна Семінарія‏‎ (3 категорії)
  372. Шраг Ілля‏‎ (3 категорії)
  373. Как „очищали" украинский язык‏‎ (3 категорії)
  374. Секретна настанова Єкатєріни ІІ Вяземському (1764 р.)‏‎ (3 категорії)
  375. Коцюба Михайло‏‎ (3 категорії)
  376. Інформація ЦК КП України‏‎ (3 категорії)
  377. Скрипник Микола‏‎ (3 категорії)
  378. Леві Дора‏‎ (3 категорії)
  379. Сулима М. Українська фраза‏‎ (3 категорії)
  380. Максимович М. «Малороссійскія пѣсни изданныя М.Максимовичемъ»‏‎ (3 категорії)
  381. Виробничий термінологічний бюлетень. Передмова‏‎ (3 категорії)
  382. Витяг із закону УД про перетворення Київського народного університету в Київський державний український університет‏‎ (3 категорії)
  383. Морачевський Пилип‏‎ (3 категорії)
  384. Войцехович И. Собрание слов малороссійскаго нарѣчія‏‎ (3 категорії)
  385. Ф. Шумлянський. Найголовніші правила українського правопису УАН 1921 Р.‏‎ (3 категорії)
  386. Орлов М. Проти націоналістичних настанов у роботі УРЕ‏‎ (3 категорії)
  387. Грушкевич Теофіл‏‎ (3 категорії)
  388. Пересопницьке Євангеліє‏‎ (3 категорії)
  389. Дурдуківський Володимир‏‎ (3 категорії)
  390. Постанова уряду Української Держави про заснування Державної драматичної школи‏‎ (3 категорії)
  391. Життя і Знання‏‎ (3 категорії)
  392. Русско-украинский словарь и его составители‏‎ (3 категорії)
  393. Колегія Павла Ґалаґана‏‎ (3 категорії)
  394. Сабалдир Г. Проти буржуазного націоналізму і фальсифікації‏‎ (3 категорії)
  395. Коцюбинський Михайло‏‎ (3 категорії)
  396. Іпатіївський літопис‏‎ (3 категорії)
  397. Культура мови сучасних художніх перекладів‏‎ (3 категорії)
  398. Лазаревський Олександр‏‎ (3 категорії)
  399. Социніанські школи‏‎ (3 категорії)
  400. Сулима Микола‏‎ (3 категорії)
  401. Білецький Василь‏‎ (3 категорії)
  402. Василіяни‏‎ (3 категорії)
  403. Українська Висока Політехнічна Школа (таємна)‏‎ (3 категорії)
  404. Найголовніші правила українського правопису‏‎ (3 категорії)
  405. Харлампович К.В. Западнорусские православные школы XVI-XVII ст.‏‎ (3 категорії)
  406. Нормальні школи‏‎ (3 категорії)
  407. Гладкий Петро‏‎ (3 категорії)
  408. Омелян Калужняцький‏‎ (3 категорії)
  409. Горецький П. Націоналістичні перекручення в питаннях українського словотвору‏‎ (3 категорії)
  410. Зубик Роман‏‎ (3 категорії)
  411. Рылеев К. Примѣчанія къ Войнаровскому‏‎ (3 категорії)
  412. Єзуїти‏‎ (3 категорії)
  413. Білозерський Василь‏‎ (3 категорії)
  414. Вільна Укрaїнська Школа‏‎ (3 категорії)
  415. Хвиля А. Викорінити, знищити націоналістичне коріння на мовному фронті‏‎ (3 категорії)
  416. Глоси‏‎ (3 категорії)
  417. Голубович Всеволод‏‎ (3 категорії)
  418. Осадца Михайло‏‎ (3 категорії)
  419. Шевельов Ю. Up or out?‏‎ (3 категорії)
  420. Перфецький Роман‏‎ (3 категорії)
  421. Повість минулих літ‏‎ (3 категорії)
  422. Емський указ. Повний текст‏‎ (3 категорії)
  423. Післяслово до 2-го й 3-го випусків II тома російсько-українського словника‏‎ (3 категорії)
  424. Šerech J. A New Comparative Grammar of Slavic Languages‏‎ (2 категорії)
  425. Стаття М. Н. Каткова в газеті “Московские ведомости”, 1863 р., червня 21‏‎ (2 категорії)
  426. Бюлетень УРЕ. 1932-1932.‏‎ (2 категорії)
  427. М. М. Анненков до начальника ІІІ від. власної й. і. в. канцелярії В. А. Долгорукова, 1863 р., березня 17‏‎ (2 категорії)
  428. Фортунатов Филип‏‎ (2 категорії)
  429. Недільні школи‏‎ (2 категорії)
  430. Огієнко І. Українська мова, бібліографічний покажчик 1918 р.‏‎ (2 категорії)
  431. Горожанські школи‏‎ (2 категорії)
  432. Громадська Думка‏‎ (2 категорії)
  433. Шевельов Ю. Кость Михальчук‏‎ (2 категорії)
  434. Доброчинне товариство для видання загальнокорисних і дешевих книжок‏‎ (2 категорії)
  435. Шелудько Іван‏‎ (2 категорії)
  436. Повітові школи‏‎ (2 категорії)
  437. Шерех Ю. Принципи і етапи большевицької політики щодо словянських мов в СССР (крім російської)‏‎ (2 категорії)
  438. Записка Харківського університету‏‎ (2 категорії)
  439. КІНО‏‎ (2 категорії)
  440. Shevelov G. Y. Веремія: 3 історії українсько-білоруських мовних зв’язків‏‎ (2 категорії)
  441. Рецензія на Rudnyčkyj. Die Lemberger Ukrainische Stadtmundart (Znesinnia)‏‎ (2 категорії)
  442. Šerech J. On Teofan Prokopovič‏‎ (2 категорії)
  443. Рідна Школа (т-во)‏‎ (2 категорії)
  444. Бібліотека‏‎ (2 категорії)
  445. М. М. Анненков до начальника ІІІ від. власної й. і. в. канцелярії В. А. Долгорукова, 1863 р., лютого 23‏‎ (2 категорії)
  446. Витвицький Василь‏‎ (2 категорії)
  447. Хвиля А. Знищити коріння українського націоналізму на мовному фронті‏‎ (2 категорії)
  448. ЦИРКУЛЯРНОЕ ПИСЬМО ГПУ УКРАИНЫ Об украинском сепаратизме‏‎ (2 категорії)
  449. Час (газ.)‏‎ (2 категорії)
  450. Шевельов Ю. Моравізми в ізборнику 1076 року?‏‎ (2 категорії)
  451. Парафіяльні школи‏‎ (2 категорії)
  452. Постанова І Всеукраїнського з’їзду товариств «Просвіти» про шкільну та позашкільну освіту‏‎ (2 категорії)
  453. Початкове шкільництво‏‎ (2 категорії)
  454. Про заходи 1978‏‎ (2 категорії)
  455. Рецензія на Stender-Petersen, Varangica‏‎ (2 категорії)
  456. Šerech J. Stefan Yavorsky‏‎ (2 категорії)
  457. Рідний Край‏‎ (2 категорії)
  458. Інститут мовознавства‏‎ (2 категорії)
  459. А. Долгоруков до генерал-губернатороа М. М. Анненкова, 1863 р., січня 28‏‎ (2 категорії)
  460. Смеречинський Сергій‏‎ (2 категорії)
  461. Мазалевський Микола‏‎ (2 категорії)
  462. Ужевич Іван‏‎ (2 категорії)
  463. Українська мова у ХХ сторіччі: історія лінгвоциду‏‎ (2 категорії)
  464. Український правопис. (Проєкт). 1926. Передмова.‏‎ (2 категорії)
  465. Міські школи‏‎ (2 категорії)
  466. Гехтер Максим‏‎ (2 категорії)
  467. Опатович Степан‏‎ (2 категорії)
  468. Шевельов Ю. Москва, Маросєйка‏‎ (2 категорії)
  469. Подання О. М. Новицького міністрові внутрішніх справ П. О. Валуєву, 1863 р., червня 27‏‎ (2 категорії)
  470. Дрогобич Юрій‏‎ (2 категорії)
  471. Рада‏‎ (2 категорії)
  472. Shevelov G. Y. Leonid Vasil’ev and His Work‏‎ (2 категорії)
  473. Shevelov Y. Alexander Potebnja as a Linguist‏‎ (2 категорії)
  474. Рецензія на V.Vinogradov. Russkij jazyk‏‎ (2 категорії)
  475. Šerech Y.Ukrainische vantaž "Ladung, Frachtgut, Last" und das Problem der “Argo-Suffixe"‏‎ (2 категорії)
  476. Світличний І. Новий словник. Який він?‏‎ (2 категорії)
  477. Левицький Ярослав‏‎ (2 категорії)
  478. Масненко В. Цензура в Україні 20-х Років‏‎ (2 категорії)
  479. Виділові школи‏‎ (2 категорії)
  480. Українське слово‏‎ (2 категорії)
  481. Витяг з постанови ВУЦВК І РНК УСРР від 01.08.1923‏‎ (2 категорії)
  482. Народні школи‏‎ (2 категорії)
  483. Нечуй-Левицький Іван‏‎ (2 категорії)
  484. Гладишовський Антін‏‎ (2 категорії)
  485. Шевельов Ю. Покоління двадцятих років в українському мовознавстві‏‎ (2 категорії)
  486. Постанова ЦК КПУ і Ради міністрів УРСР від 10 червня 1983 р.‏‎ (2 категорії)
  487. Животко А. Історія української преси‏‎ (2 категорії)
  488. Закон Української Держави про заснування Української Академії наук‏‎ (2 категорії)
  489. Shevelov Y. Boris O. Unbegaun‏‎ (2 категорії)
  490. Климкевич Михайло‏‎ (2 категорії)
  491. Šerech Y. On Slavic Linguistic Interrelations: Ukrainian Influence on the Polish Language in the 16th and 17th Centuries‏‎ (2 категорії)
  492. Украинская Жизнь‏‎ (2 категорії)
  493. Оренштайн Яків‏‎ (2 категорії)
  494. Грушевський Сергій‏‎ (2 категорії)
  495. Шевельов Ю. Праці наявні в інтернеті‏‎ (2 категорії)
  496. Шевчук Г., Нетай В. Уярмлена мова.‏‎ (2 категорії)
  497. Доповідна записка П. О. Валуєва Олександрові ІІ, 1863 р., липня 11‏‎ (2 категорії)
  498. Шерех Ю. Кость Михальчук (УВАН)‏‎ (2 категорії)
  499. Постанова про затвердження правопису 1928 р.‏‎ (2 категорії)
  500. Закон Української Держави про утворення фонду Національної бібліотеки‏‎ (2 категорії)

Переглянути (попередні 500 • наступні 500) (2050100250500).