Статті з найбільшою кількістю категорій

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук

Нижче показано до 100 результатів у діапазоні від #1 до #100.

Переглянути (попередні 100 • наступні 100) (2050100250500).

  1. Громади‏‎ (21 категорія)
  2. Милорадович Єлисавета‏‎ (12 категорій)
  3. Огієнко Іван‏‎ (10 категорій)
  4. Мазепа Іван‏‎ (10 категорій)
  5. Лоський Кость‏‎ (10 категорій)
  6. Левицький Кость‏‎ (9 категорій)
  7. Барвінський Олександр‏‎ (9 категорій)
  8. Стешенко Іван‏‎ (9 категорій)
  9. Кримський Агатангел‏‎ (9 категорій)
  10. Тимченко Євген‏‎ (9 категорій)
  11. Грушевський Михайло‏‎ (9 категорій)
  12. Чикаленко Євген‏‎ (9 категорій)
  13. Грінченко Борис‏‎ (9 категорій)
  14. Драгоманов Михайло‏‎ (8 категорій)
  15. Сабалдир Павло‏‎ (8 категорій)
  16. Верхратський Іван‏‎ (8 категорій)
  17. Кониський Олександр‏‎ (8 категорій)
  18. Франко Іван‏‎ (8 категорій)
  19. Горбачевський Іван‏‎ (8 категорій)
  20. Курило Олена‏‎ (8 категорій)
  21. Яворницький Дмитро‏‎ (8 категорій)
  22. Потебня Олександр‏‎ (8 категорій)
  23. Горецький Петро‏‎ (8 категорій)
  24. Мустяца Павло‏‎ (7 категорій)
  25. Волошин Августин‏‎ (7 категорій)
  26. Онацький Євген‏‎ (7 категорій)
  27. Шептицький Андрей‏‎ (7 категорій)
  28. Єфремов Сергій‏‎ (7 категорій)
  29. Вовчанецький Володимир‏‎ (7 категорій)
  30. Яната Олександр‏‎ (7 категорій)
  31. Страшкевич Володимир‏‎ (7 категорій)
  32. Могила Петро‏‎ (7 категорій)
  33. Головацький Яків‏‎ (7 категорій)
  34. Калинович Михайло‏‎ (7 категорій)
  35. Холодний Григор‏‎ (7 категорій)
  36. Кириченко Ілля‏‎ (7 категорій)
  37. Жіноча освіта‏‎ (7 категорій)
  38. Ґізель Інокентій‏‎ (6 категорій)
  39. Гнатюк Володимир‏‎ (6 категорій)
  40. Рудницький Євген‏‎ (6 категорій)
  41. Сагайдачний Петро‏‎ (6 категорій)
  42. Куліш Пантелеймон‏‎ (6 категорій)
  43. Антонович Володимир‏‎ (6 категорій)
  44. Левицький Михайло‏‎ (6 категорій)
  45. Стебницький Петро‏‎ (6 категорій)
  46. Вагилевич Іван‏‎ (6 категорій)
  47. Тутковський Павло‏‎ (6 категорій)
  48. Шевельов Юрій‏‎ (6 категорій)
  49. Желехівський Євген‏‎ (6 категорій)
  50. Костомаров Микола‏‎ (6 категорій)
  51. Синявський Олекса‏‎ (6 категорій)
  52. Витовт‏‎ (6 категорій)
  53. Всеволод Ярославич‏‎ (6 категорій)
  54. Озаркевич Євген‏‎ (6 категорій)
  55. Гординський Ярослав‏‎ (6 категорій)
  56. Котляревський Олександр‏‎ (6 категорій)
  57. Міяковський Володимир‏‎ (6 категорій)
  58. Дубровський Віктор Григорович‏‎ (6 категорій)
  59. Ярослав Мудрий‏‎ (6 категорій)
  60. Брик Іван‏‎ (6 категорій)
  61. Паночіні Сергій‏‎ (6 категорій)
  62. Зизаній Лаврентій‏‎ (6 категорій)
  63. Раковський Іван‏‎ (6 категорій)
  64. Кирило-Методіївське братство‏‎ (6 категорій)
  65. Кузеля Зенон‏‎ (6 категорій)
  66. Академічна Гімназія‏‎ (6 категорій)
  67. Білецький-Носенко Павло‏‎ (6 категорій)
  68. Найближчі відгуки указа 1876 р.‏‎ (6 категорій)
  69. Науменко Володимир‏‎ (6 категорій)
  70. Ганцов Всеволод‏‎ (6 категорій)
  71. Гладкий Микола‏‎ (6 категорій)
  72. Чайківський Микола‏‎ (6 категорій)
  73. Ольга‏‎ (6 категорій)
  74. Чижевський Дмитро‏‎ (6 категорій)
  75. Панькевич Іван‏‎ (6 категорій)
  76. Ґалаґан Григорій‏‎ (6 категорій)
  77. Академічна Гімназія у Львові‏‎ (6 категорій)
  78. Максимович Михайло‏‎ (6 категорій)
  79. Михальчук Кость‏‎ (6 категорій)
  80. Володимир Мономах‏‎ (6 категорій)
  81. Ганцов Всеволод ЮШ‏‎ (6 категорій)
  82. Голоскевич Григорій‏‎ (6 категорій)
  83. Кисілевський Кость‏‎ (6 категорій)
  84. Сабалдир Григорій‏‎ (6 категорій)
  85. Симиренко Василь‏‎ (6 категорій)
  86. Анна Ярославна‏‎ (6 категорій)
  87. Беринда Памво‏‎ (6 категорій)
  88. Сушкевич Корнило‏‎ (6 категорій)
  89. Лотоцький Олександр‏‎ (6 категорій)
  90. Петрушевич Антін‏‎ (5 категорій)
  91. Потій Іпатій‏‎ (5 категорій)
  92. Зайцев Павло‏‎ (5 категорій)
  93. Корецький-Сатановський‏‎ (5 категорій)
  94. Кульчицький Олександр‏‎ (5 категорій)
  95. Смаль-Стоцький Роман‏‎ (5 категорій)
  96. Високі Школи‏‎ (5 категорій)
  97. Горбач Олекса‏‎ (5 категорій)
  98. Добрянський Адольф‏‎ (5 категорій)
  99. Київська Духовна Академія‏‎ (5 категорій)
  100. Кобилянський Юліян‏‎ (5 категорій)

Переглянути (попередні 100 • наступні 100) (2050100250500).