Відмінності між версіями «Коренець Денис»

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: =Енциклопедія Українознавства= <div style="background-color:#C6E2FF"> <p><b>Коренець Денис</b> (1875—1946), педаго…)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
=Енциклопедія Українознавства=
 
=Енциклопедія Українознавства=
 
<div style="background-color:#C6E2FF">
 
<div style="background-color:#C6E2FF">
<p><b>Коренець Денис</b> (1875—1946), педагог, кооператор і історик, один з піонерів укр. фахового шкільництва; дир. укр. торг. школи т-ва «[[Просвіта]]» у Львові (1917—34), довголітній дир. Спілки для госп-ва і торгівлі у Перемишлі й Львові, гол. і чл. управ різних госп. і осв. установ. Писав на іст., екон. й осв. теми, м. ін. «Зносини гетьмана І.&nbsp;Виговського з Польщею в рр. 1657—58», «Повстання Мартина Пушкаря», «Наше фахове шкільництво», автор популярної іст. України.
 
  
 +
<b>Коренець Денис</b> (1875—1946), педагог, кооператор і історик, один з піонерів укр. фахового шкільництва; дир. укр. торг. школи т-ва «[[Просвіта]]» у Львові (1917—34), довголітній дир. Спілки для госп-ва і торгівлі у Перемишлі й Львові, гол. і чл. управ різних госп. і осв. установ. Писав на іст., екон. й осв. теми, м. ін. «Зносини гетьмана І.&nbsp;Виговського з Польщею в рр. 1657—58», «Повстання Мартина Пушкаря», «Наше фахове шкільництво», автор популярної іст. України.</div>
 +
 +
[[Категорія:Персоналії]]
 
[[Категорія:Члени педагогічних  товариств]]
 
[[Категорія:Члени педагогічних  товариств]]
 
[[Категорія:Освітяни]]
 
[[Категорія:Освітяни]]
 
[[Категорія:Історики]]
 
[[Категорія:Історики]]

Версія за 16:40, 26 квітня 2010

Енциклопедія Українознавства

Коренець Денис (1875—1946), педагог, кооператор і історик, один з піонерів укр. фахового шкільництва; дир. укр. торг. школи т-ва «Просвіта» у Львові (1917—34), довголітній дир. Спілки для госп-ва і торгівлі у Перемишлі й Львові, гол. і чл. управ різних госп. і осв. установ. Писав на іст., екон. й осв. теми, м. ін. «Зносини гетьмана І. Виговського з Польщею в рр. 1657—58», «Повстання Мартина Пушкаря», «Наше фахове шкільництво», автор популярної іст. України.