Відмінності між версіями «Український Видавничий Інститут»

Матеріал з Хронологія мовних подій в Україні: зовнішня історія української мови
Перейти до: навігація, пошук
м (Захист на Український Видавничий Інститут встановлено ([edit=sysop] (безстроково) [move=sysop] (безстроково)))
Рядок 2: Рядок 2:
 
<div style="background-color:#C6E2FF">
 
<div style="background-color:#C6E2FF">
  
<b>Український Видавничий Інститут</b>, заснований 1936 у Львові для видавання наук, праць і популярно-виховної бібліотеки. Видавці [[Василь Микитчук|В.&nbsp;Микитчук]], [[Василь Витвицький|В.&nbsp;Витвицький]] і [http://uk.wikipedia.org/wikiФедів_Ігор І.&nbsp;Федів]. 1937—39 вони видали серед ін. «Атлас України і сумежних країв» та «Географію України» [http://uk.wikipedia.org/wiki/Кубійович_Володимир В.&nbsp;Кубійовича], «Диригентський порадник», зб. «Карп. Україна» та низку кн. виховного характеру.
+
<b>Український Видавничий Інститут</b>, заснований 1936 у Львові для видавання наук, праць і популярно-виховної бібліотеки. Видавці [[Василь Микитчук|В.&nbsp;Микитчук]], [[Василь Витвицький|В.&nbsp;Витвицький]] і [http://uk.wikipedia.org/wiki/Федів_Ігор І.&nbsp;Федів]. 1937—39 вони видали серед ін. «Атлас України і сумежних країв» та «Географію України» [http://uk.wikipedia.org/wiki/Кубійович_Володимир В.&nbsp;Кубійовича], «Диригентський порадник», зб. «Карп. Україна» та низку кн. виховного характеру.

Версія за 09:16, 23 лютого 2010

Енциклопедія Українознавства

Український Видавничий Інститут, заснований 1936 у Львові для видавання наук, праць і популярно-виховної бібліотеки. Видавці В. Микитчук, В. Витвицький і І. Федів. 1937—39 вони видали серед ін. «Атлас України і сумежних країв» та «Географію України» В. Кубійовича, «Диригентський порадник», зб. «Карп. Україна» та низку кн. виховного характеру.